Resort Mooi Bemelen
Vakantiehuis Zuid-Limburg
Huisje huren Zuid Limburg
Zuid Limburg huisje huren
Vakantiehuis huren Zuid Limburg
Vakantiehuis Zuid Limburg
  • Huisdiervriendelijk en huisdiervrij
  • Voor maximaal 12 personen
  • Nabij Maastricht en Valkenburg

Vakantiehuis huren in Zuid-Limburg

Een huisje huren in Zuid-Limburg is altijd een uitstekend idee! Bourgondisch genieten midden in de natuur, met bruisende dorpen en steden als Maastricht, Valkenburg en Vijlen dichtbij. Bij ons verblijft u in comfortabele vakantiewoningen in Zuid-Limburg, geschikt voor maximaal 12 personen. Uw vakantiehuis is van alle gemakken voorzien, denk aan een modern interieur, airconditioning, vloerverwarming en meer.

Vanaf
€ 499
3 nachten
2 personen

Schaelsbergerbosch Eco - Tuinhuis & Sauna

Limburg, Bemelen
63Nee
  • Sauna
  • Vloerverwarming
  • Gasloos
Vanaf
€ 469
3 nachten
2 personen

Schaelsbergerbosch - Sfeerhaard & Tuinhuis

Limburg, Bemelen
63Sommige
  • Doorkijkgashaard
  • Sfeerhaard
  • Tuinhuis
Vanaf
€ 473
3 nachten
2 personen

Schaelsbergerbosch - 2 Badkamers, Sfeerhaard & Tuinhuis

Limburg, Bemelen
42Nee
  • Doorkijkgashaard
  • 2 badkamers
  • Ideaal voor fietsgezelschappen

We komen hier zeker nog eens terug!

“We hebben het heerlijk naar ons zin gehad tijdens onze vierdaagse minivakantie. Wij zaten in de Berg Lodge, mooi huis. Alles erop en eraan. De omgeving is echt prachtig in deze tijd van het jaar. Je zit tussen Maastricht en Valkenburg in. Daarnaast zijn Duitsland en België ook lekker dichtbij om er een dagje te vertoeven. Super mooie omgeving om te wandelen en fietsen of lekker met de auto toeren. Wij komen hier zeker nog wel eens terug.”

- Saskia J. verbleef in Berg Lodge 

Een huisje huren in Zuid-Limburg?

Dit kunt u verwachten van Resort Mooi Bemelen!

    Geschikt voor maximaal 12 personen

    Bij ons kunt u met 2, 4 en 6 personen een huisje huren in Zuid-Limburg. Voor grotere groepen adviseren we een 12-persoons groepsaccommodatie.

    Uw hond is welkom

    Geniet van eindeloze wandelingen door de heuvels met uw trouwe viervoeter! Er geldt een maximum van twee honden.

    Vlak bij Valkenburg & Maastricht

    Bourgondisch genieten, dat doet u in Zuid-Limburg. Valkenburg is een kleine 10 minuutjes rijden, Maastricht zo'n 20 minuutjes rijden.

Daarnaast beschikken onze vakantiehuisjes over een ruim terras met buitenhaard en tuinmeubilair, waar u in de zomer heerlijk kunt vertoeven. Binnen treft u comfortabele bedden, een badkamer met (inloop)douche en een compleet ingerichte keuken. Daarnaast biedt ons resort diverse faciliteiten voor jong en oud. Neem een verfrissende duik in het verwarmde buitenzwembad met apart peuterbad of ontspan op de ruime ligweide. Kinderen vermaken zich in de buitenspeeltuin met klimrek, airtrampoline en glijbaan. Bij de receptie kunt u terecht voor al uw vragen en het huren van fietsen, e-bikes of mountainbikes. Ook is er een restaurant waar u kunt genieten van een hapje en/of drankje.

Boek uw favoriete vakantiehuisje in Zuid-Limburg

Veelgestelde vragen over onze vakantiehuizen in Zuid-Limburg

🛏️ Moet ik mijn eigen beddengoed meenemen?

Nee, dat hoeft niet! De bedden worden voor aankomst door ons opgemaakt.

🧖🏽 Is het mogelijk om een huisje met sauna te boeken?

Absoluut! Een aantal van onze vakantiehuizen in Zuid-Limburg beschikken ook over een sauna. Zo kunt u heerlijk ontspannen na een avontuurlijke dag.

8,3

Onze gasten geven ons gemiddeld een 8,3.