- Nabij Nationaal park Hoge Kempen
- Dé plek voor wandel- en fietsliefhebbers
- Tiny houses voor 2 tot 4 personen
Tiny house in Limburg
Bent u op zoek naar een tiny house in Zuid-Limburg waar luxe, rust en natuur samenkomen? Op ons vakantiepark in Limburg, in het dorp Bemelen, vindt u de ideale plek voor een ontspannen verblijf. U verblijft in een modern tiny house op ons vakantiepark gelegen in het Zuid-Limburgse heuvellandschap op slechts 20 minuten rijden van de sfeervolle binnenstad van Maastricht. Geniet in uw tiny house met 2 tot 4 personen. Wilt u liever wat extra luxe? Verblijf dan in ons tiny house met sauna.
In welk tiny house in Limburg komt u overnachten?
Over uw tiny house op ons vakantiepark
Onze tiny houses zijn compact ingericht, maar bieden alles wat u nodig heeft. De grote ramen zorgen voor veel lichtinval in de volledig uitgeruste keuken en gezellige zithoek. Het tiny house heeft twee slaapkamers en een moderne badkamer. Voor optimaal comfort is er airconditioning aanwezig, waardoor u op de warme zomerdagen ook heerlijk kunt vertoeven in uw tiny house in Limburg. Tijdens uw verblijf kunt u gebruikmaken van onze parkfaciliteiten zoals ons verwarmde buitenzwembad, restaurant Ciao Ciao en onze fietsverhuur. Ook voor de kleintjes is er genoeg vermaak in het verwarmde buitenzwembad en in de speeltuinen.
In het kort
- Voor 2 tot 4 personen
- Compleet ingerichte keuken
- Met airconditioning
- Optioneel met sauna
- Parkfaciliteiten
















Swipe voor een sfeerimpressie >>
Verken de omgeving van uw tiny house in Limburg
Of u nu in ons tiny house verblijft tijdens een midweek of weekendje weg, in de omgeving is genoeg te doen. Verken glooiende heuvels tijdens een fiets- of wandeltocht of ontdek de charme van Maastricht, met haar bruisende centrum waar bourgondisch genieten centraal staat.
Wandel door de binnenstad van Maastricht en bezoek plekken zoals het Vrijthof, de Sint-Servaasbasiliek en het Onze Lieve Vrouweplein. Of verken Valkenburg en bezoek de kasteelruïne boven op de Heunsberg.
Wandel binnen enkele minuten door maar liefst drie landen, beklim de Wilhelminatoren voor een adembenemend uitzicht over het heuvelachtige landschap of verdwaal in het labyrinth.
10 / 10 ⭐️
“Het park ligt op korte afstand van Maastricht en Valkenburg. Je kan ook mooie wandelingen maken vanaf het park. De Berg Lodge was erg netjes en handig ingericht. Echt een aanrader!”
- N D.
Wat eerdere gasten ons vroegen
Zijn huisdieren toegestaan in jullie tiny house in Zuid-Limburg?
Jazeker! Wanneer u in ons tiny house komt overnachten kunt u uw trouwe viervoeter meenemen! Er zijn maximaal 2 honden toegestaan. U kunt ons laten weten dat uw hond meekomt door deze toe te voegen bij het maken van uw reservering.
Heeft het tiny house op jullie vakantiepark een tweede verdieping?
De tweede slaapkamer van het tiny house wordt bereikt door een steile ladder in de woonkamer. Houd hier dus rekening mee bij het maken van uw reservering.
















































































